KYOCERA TEKNİK SERVİS

Kyocera Yazıcı Tarayıcı Yetkili Teknik Servis

Kopitaş Teknik Servis Türkiye'de dokümantasyon ve bilgi işlem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyacı karşılamak ve gerçek anlamda satış sonrası hizmet vermek için 1995 yılında kuruldu.

Felsefemiz
Kurulduğu yıldan beri. Süre ve kaliteyi sınırlandırmadan; yaygın verimli ve planlı çalışma felsefesi koruduk Misyonumuz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta,uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır.

Kadromuz
Sürekli genişleyen şirketimizde, kendi konusunda uzman personel çalışmaktadır. Müşterimize daha yaygın ve hızlı hizmet verebilmek için 1995 yılında kurduğumuz ve sürekli gelişmekte olan teknik servis ekibimiz uzmanlık derecelerine göre 6 gruba ayrılmıştır.

Neden Kopitaş Servis?

Deneyim
Kopitaş deneyimli personeli ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Uzmanlık
Servis hizmetlerinin çok önem kazandığı günümüzde Kopitaş Teknik Servis, uzman ve yetenekli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Kalite
Kopitaş Teknik Servis, kalite inancının gereği olarak servis alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarının çözümlerini kendi tecrübesi ve yetkin kadrosu ile sunmaktadır.

İşbirliği
Kopitaş Teknik Servis, başarının en önemli nedenlerinden biri alanında lider firmalarla köklü ve kapsamlı işbirliği kurmasıdır.

Memnuniyet
Misyonumuz; Kopitaş Teknik Servis tarafından verilen tüm hizmetlerde "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"dir.

Kopitaş Doküman Çözümleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kyocera Kopitaş Doküman Çözümleri İstanbul

Kyocera Doküman Çözümleri ve Kyocera Yönetilen Doküman Hizmetleri

Menú